Përshëndetje studentë të Universitetit të Sporteve të Tiranës,
Në vijim të auditimit të performancës me fokus kurrikulat universitare ju ftojmë të klikoni mbi linkun e mëposhtëm dhe të plotësoni pyetësorin. Ju falenderojmë për bashkëpunimin.

PYETËSORI PËR STUDENTËT

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *