Njoftim për shpallje konkursi për pranimin e 2 (dy) punonjësve, personel akademik me kohë të pjesshme në Fakultetin e Veprimtarisë Fizike dhe Rekreacionit, pranë Universitetit të Sporteve të Tiranës. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *