Njoftim për shpallje konkursi për 1 (një) vend pune për personel ndihmës akademik me karakter administrativ, me kohë të plotë “Specialist/e” në Sektorin e Marrëdhënieve me Jashtë dhe Publikun pranë Drejtorisë së Marrëdhënieve me Jashtë, Publikun dhe Studentët në Universitetin e Sporteve të Tiranës. Për më tepër klikoni këtu

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *