Njoftim për shpallje konkursi për 1 (një) pozicion pune “Drejtor”, pranë Drejtorisë Juridike dhe Zhvillimit të Kurrikulave në Universitetin e  Sporteve të  Tiranës. Për më tepër klikoni këtu

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *