Njoftim për shpallje konkursi për 1 (një) pozicion pune “Asistent-Lektor”, pranë Departamentit të Menaxhimit të Sportit dhe Turizmit, Fakulteti i Veprimtarisë Fizike dhe Rekreacionit, në Universitetin e Sporteve të Tiranës. Për më tepër klikoni këtu

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *