Afishohen listat e aplikantëve në programet e ciklit të parë të studimeve në Fakultetin e Veprimtarisë Fizike dhe Rekreacionit për vitin akademik 2023-2024. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *