U mbyll me sukses Faza III e aktivitetit sportiv “UST SPORT“ (27 – 28/5/2015). Studentët e Universitetit të Sporteve të Tiranës garuan në disiplinat e futbollit, volejbollit dhe basketbollit .
Skuadra fituese në disiplinën e futbollit (
Faza III) është
Skuadra fituese në disiplinën e volejbollit
(Faza III) është
Skuadra fituese në disiplinën e basketbollit
(Faza III) është
Ju mirëpresim në Fazën IV (finalet) e
aktivitetit sportiv “UST SPORT“ që do të zhvillohet në datën 29 Maj 2015.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *