Njoftim – Të gjithë ata persona që janë regjistruar pranë Sekretarisë Mësimore të FVFR dhe nuk e kanë emrin në listat e shpallura, do konkurojnë ditën e martë, datë 23.08.2022, në orën 11:30.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *