Njoftim për shpallje konkursi për pranimin e 1 (një) punonjësi, personel akademik me kohë të pjesshme “Lektor” dhe “Asistent-Lektor” në Fakultetit të Shkencave të Rehabilitimit, pranë Universitetit të Sporteve të Tiranës. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *