Njoftim për shpallje konkursi për 2 (dy) vende të lira pune për personel akademik As/Lektor pranë në Departamentin e Sporteve Kolektive pranë Fakultetit të Shkencave të Lëvizjes.  Për më tepër klikoni këtu 

Njoftim për shpallje konkursi për 3 (tre) vende të lira pune për personel akademik kërkues-shkencor “Lektor” dhe “As/Lektor”, pranë Institutit të Kërkimit Shkencor të Sportit,  Për më tepër klikoni këtu 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *