Njoftim për shpallje konkursi për 1 (një) punonjës, personel ndihmës akademik me karakter mësimor pranë Fakultetit të Veprimtarisë Fizike dhe Rekreacionit. Për më tepër klikoni këtu

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *