Njoftim për rishpallje konkursi për 2 (dy) vende të lira pune për personel akademik “Lektor” dhe As/Lektor pranë Departamentit të Kineziologjisë në Fakultetin e Shkencave të Rehabilitimit.. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *