Në vijim të njoftimit të Ministres së Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Besa Shahini për mbylljen e institucioneve arsimore deri më 23 mars 2020 si masë parandaluese dhe frenuese e perhapjes së virusit covid-19, Universiteti i Sporteve të Tiranës do të pezulloj proçesin mësimor deri në këtë datë. Rektorati

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *