Njoftim mbi Urdhërin për ngritjen e komisioneve të konkurseve të pranimit të kandidatëve si dhe shpalljen e datave për konkurimin pranë FSHL dhe FVFR për vitin akademik 2023-2024. Për më tepër klikoni këtu .

 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *