Njoftohet stafi akademik, ndihmës akademik, administrativ dhe studentët e Universitetit të Sporteve të Sporteve të Tiranës mbi Urdhërin e Rektorit të datës Nr. 04 datë 11/01/2024 “Për zëvendësimin e ditës së pushimit 27 Nëntor 2023 në datën 20 Janar 2024”. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *