Tetor 2021

  • Vendim 46 Datë 29.10.2021 Miratim i ndryshimeve në strukturë 
  • Vendim 47 Datë 29.10.2021 Miratimi i dok për përfitim burse ose përjashtim tarife cikli I-rë dhe përjashtim 50% cikli II 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *