Afishohen listat me datat dhe oraret përkatëse të Konkursit Praktik Djem për ciklin të parë të studimeve në Fakultetin e Shkencave të Lëvizjes për vitin akademik 2023-2024.

Lista e konkurentëve  të Konkursit Praktik Djem për ditën e nesërme datë 17.08.2023. Për më tepër klikoni këtu .

Lista e konkurentëve të Konkursit Praktik Djem për datën 18.08.2023. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *