Afishohen listat e kandidatëve konkurues (vajza dhe djem) për pranim në ciklin e parë të studimeve “Bachelor” pranë Fakultetit të Veprimtarisë Fizike dhe Rekreacionit, për vitin akademik 2023-2024. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *