Afishohen listat e aplikantëve për regjistrimin në konkursin e testimit praktik për raundin e 2 për Fakultetin e Veprimtarisë Fizike dhe Rekreacionit, për vitin akademik 2023-2024. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *