Vendim për shpalljen e konkursit për pranimin e 3 (tre) punonjësve personel akademik me kohe te pjesshme “Lektor” dhe “Asistent Lektor” në Fakultetin e Shkencave të Rehabilitimit pranë Universitetit të Sporteve të Tiranës. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *