Vendim Nr. 40 datë 16.08.2022 për miratimin e vlerësimit me pikë të mesatares së maturës shtetërore për kandidatët konkurentë në FSHL dhe FVFR për vitin akademik 2022-2023. Për më tepër klikoni këtu .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *