U mbyll me sukses Faza II e aktivitetit sportiv “UST SPORT“ (12 – 15/5/2015). Studentët e Universitetit të Sporteve të Tiranës garuan në disiplinat e futbollit, volejbollit dhe basketbollit .
Skuadra fituese në disiplinën e futbollit (Faza II) është “SPORT VISION”.
Skuadra fituese në disiplinën e volejbollit (Faza II) është “2COOL4U”.
Skuadra fituese në disiplinën e basketbollit (Faza II) është “SHQIPONJAT”.
Ju mirëpresim në Fazën III të aktivitetit sportiv “UST SPORT“.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *