Universiteti i Sporteve të Tiranës dhe Qeveria Studentore e UST-së organizojnë Aktivitetin Sportiv Studentor “UST SPORT“. Disiplinat e këtij aktiviteti sportiv janë: Futboll, Basketboll, Volejboll. Ndeshjet do të luhen në katër faza:
Faza I 16-19/3/2015
Faza II 12-15/5/2015
Faza III 27-28/5/2015
Faza IV (finalet) 29/5/2015
Për më shumë informacion ju ftojmë të bashkoheni me ne në facebook https://www.facebook.com/events/657506204376759
JU MIRËPRESIM!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *