Njoftohen studentët e ciklit të dytë të studimit Master si dhe të gjithë studentët e tjerë të Universitetit të Sporteve të Tiranës, të cilët nuk janë pajisuar akoma me kartën e studentit të paraqiten për aplikime nga dita e hënë deri ditën ë premte (ora 08:30-10:00)  pranë bibliotekës të universitetit.
Karta e Studentit është mjeti nëpërmjet të cilit studentët përfitojnë mjaft avantazhe, tarifa të reduktuara dhe oferta të dedikuara, si nga institucionet publike ashtu edhe nga subjektet private. Për më tepër vizitoni linkun www.kartaestudentit.al

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *