Njoftim për rishpalljen e aplikimin e Pedagogëve të Ftuar për vitin akademik 2015–2016 në Fakultetin e Veprimtarisë Fizike dhe Rekreacionit. Për më shumë klikoni këtu.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *