Rezultatet përfundimtare të kandidatëve që kanë konkuruar pranë Fakultetit të Veprimtarisë Fizike dhe Rekreacionit në Raundin e II, datë 28.09.2022. Për më tepër klikoni këtu  

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *